sağlık bakanlığı personel | personel sağlık | pbs sağlık | haberterapi

MHP Milletvekili Aday Listesi

Meral Akşener ve Tuğrul Türkeş'siz yeni liste.

MHP Milletvekili Aday Listesi Siyaset

Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin Osmaniyeden aday olduğu,Meral Akşener ve Tuğrul Türkeş'siz 1 Kasım seçimleri MHP listesi.

İstanbul 1. Bölge:

1- Edip Semih Yalçın

2- İzzet Ulvi Yönter

3- Uygar Suphi Aktan

4- Ahmet Turgut

5- Sabri Şenel

6- Ekrem Düzgün

7- Umur Arıkan

8- Elif Gonca Akdeniz

9- Dursun Çolak

10- Ömer Faruk Ekşi

11- Alper Kaan Boran

12- Şevket Talha Apuhan

13- Cihan Tufan

14- Başar Ünal

15- Arif Tevetoğlu

16- Leman Süheyla Soylu

17- Aydın İşkur

18- Dilek Kiraz Beniz

19- Korkut Kutluata

20- Salih Balak

21- Aslı Ergün

22- Cemal Acar

23- Kamer Kemal Özşık

24- Mustafa Yalnız

25- Yaşar Kapucu

26- Hülya Azimli

27- Ünal Kaya

28- Kenan Cem Tokay

29- Emine Saadet Karlıbel

30- Banu Dağdeviren

31- Bilal Sarıyar

İstanbul 2. Bölge

1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu

2- Celal Adan

3- Mehmet Kılıç

4- Mehmet Aslan

5- Özcan Pehlivanlıoğlu

6- Feti Yıldız

7- Ali Derindağ

8- Başbuğ Pınarbaşı

9- Hakan Özbay

10- Füsun Kayan Ardamar

11- Muhammed Emin Özkurt

12- Gülru Vardar

13- Tuğba Turgan

14- Gürkan Teoman

15- Zehra Aylin Alemdar

16- Ömer Ökten

17- Ender Öztürk

18- Metin Kılıç

19- Rıza Erol

20- Sevgi Vardarlı İnal

21- Alaaddin Uludağ

22- Harun Yılmaz

23- Rağıp Ari

24- Mustafa Yılmaz

25- Uğur Aras

26- Selçuk Şişman

İstanbul 3. Bölge

1- Atila Kaya

2- İsmail Faruk Aksu

3- Arzu Erdem

4- Fuat Çakıroğlu

5- Mehmet Müftüoğlu

6- Erdem Karakoç

7- Hayati Arkaz

8- Celal Karapınar

9- Ayşe Bıçak

10- Ahmet Savaş Çolak

11- Didem Karataş

12- Bahattin Şengül

13- Serdar Öktem

14- Halit Tuna

15- Merrin Hasipoğlu

16- Ekrem Sarısoy

17- Ali Karadeniz

18- Çetin Şamiloğlu

19- Muammer Recep Çeliktaş

20- Mesut Yıldırım

21- Fazlı Yurdabak

22- Akın Aydın

23- Metin Karayazı

24- Bünyamin Çiftçi

25- Osman Nuri Toraman

26- Serap Funda Akyıldız

27- Uygar Oral Öztürk

28- Yakup Görenç

29- Orhan Can

30- Ahmet Murat Arpacı

31- Bekir Sıtkı Karausta

Ankara 1. Bölge

1- Zühal Topçu

2- Erkan Bülent Haberal

3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu

4- Alper Çağrı Yılmaz

5- Sultan Gündüz

6- Ayşe Sibel Ersoy

7- Osman Topal

8- Aytaç Özel

9- Nuri Sertaç Güler

10- Esin Gürel

11- Hakan Doğru

12- Vahiddin Atabey Özdemir

13- Zuhal Babaözü

14- Mehmet Çağrı Tamur

15- İbrahim Kuş

16- Hediye Buket Gültekin

17- İlkay Uyar Kaba

18- Bayram Menekşe

Ankara 2. Bölge

1- Şefkat Çetin

2- Mustafa Mit

3- Yaşar Yıldırım

4- Ender Ethem Atay

5- Alparslan Sucu

6- Necmettin Karakuş

7- Tuncay Tekay

8- Rubil Gökdemir

9- İsmail Erçelebi

10- İbrahim Doğan

11- Oğuzhan Kara

12- Musa Ayan

13- Mehmet Yiğit

14- Zeki Durmaz

İzmir 1. Bölge

1- Oktay Vural

2- Senem Kılıç

3- Aslan Savaşan

4- Selahattin Şahin

5- Halit Dalgıç

6- Naci Düz

7- Fikri Atılbaz

8- Hüsnü Gürhan Seçkiner

9- Kutlay Önder

10- İsmail Kurt

11- Nimet Uygar

12- Suat Oğuz

13- İshak Gündüz

İzmir 2. Bölge

1- Ahmet Kenan Tanrıkulu

2- Sueda Neslihan Çelik

3- Murat Koç

4- Yalçın Koçyiğit

5- Hatice Bölük

6- Ahmet Fatih Okuroğlu

7- Recep Akan

8- Taşkın Işık

9- İsmail Balkan

10- Rahime Dönmez

11- Serdar Mersin

12- Suavi Tuncay

13- Mustafa Çintaş

Adana

1- Mevlüt Karakaya

2- Muharrem Varlı

3- Seyfettin Yılmaz

4- Cahit Öztok

5- Sinan Gül

6- Adem Gündoğan

7- Mehmet Ali Arslan

8- İsa Ayanoğlu

9- İbrahim Sezer

10- Neslihan Uzun

11- Ayla Emrahoğlu

12- Hüseyin Yıldırım

13- Hatice Yüce

14- Ersen Tüzener

Adıyaman

1- Mehmet Canpolat

2- Bekir Çiçek

3- Hüseyin Tarık Arda

4- Rifat Erdem

5- Hayriye Kuştepe

Afyonkarahisar

1- Mehmet Parsak

2- Kemalettin Yılmaz

3- Selcen Karaer

4- Uygur Temizer

5- Ertuğrul Sevim

Ağrı

1- Mustafa Örü

2- Coşkun Aytekin

3- Hıdır Çalpan
4- Bekir Özmutlu

Amasya

1- Mehmet Sarı

2- Gülseren Ertopçu

3- Hüseyin Saka

Antalya

1- Mehmet Günal

2- Ahmet Selim Yurdakul

3- Tarkan Akıllı

4- Cafer Uyar

5- Güray Parlak

6- Cengizhan Gököz

7- Neşe Gül

8- Mehmet Cüneyt Güzel

9- Turgut Bucak

10- Meryem Aydoğan

11- Servet Ersoy

12- Soner İnal

13- Hafize Nursen Aktaş

14- Özcan Kadıoğlu

Artvin

1- Muhammed Altunal

2- Nedim Özer

Aydın

1- Deniz Depboylu

2- Mehmet Beliğ Azbazdar

3- Hilmi Bolatoğlu

4- Musa İlhan

5- Hüsniye Kozan

6- Ahmet Özhan

7- Aydemir Durmuş

Balıkesir

1- İsmail Ok

2- Recep Çetin

3- Bülent Başaran

4- Kamil Gültekin Öztürk

5- Mehmet İsmail Sakaroğlu

6- Zakir Yılmaz

7- Atilla Turhan

8- Hadi Selimoğlu

Bilecik

1- Ahmet Murat Köftecioğlu

2- Ahmet İşlek

Bingöl

1- Osman Beyaztaş

2- Rağıp Tümen

3- İbrahim Baran

Bitlis

1- Gökçe Zencir

2- Faik Er

3- Murat Açar

Bolu

1- Şükrü Gülez

2- Mihriban Yerlikaya

3- Metin Apaydın

Burdur

1- Alparslan Ahmet Dursun

2- Yılmaz Tunç

3- Hasar Uçar

Bursa

1- İsmet Büyükataman

2- Kadir Koçdemir

3- Tevfik Topçu

4- Fevzi Zırhlıoğlu

5- Hasan Toktaş

6- Ali Hayri Ozan

7- Mehmet Ali Adak

8- Gülten Kavut Sürücü

9- Hatice Deniz

10- Timur Özdemir

11- Sibel Özbudak

12- Sinan Bozkurt

13- Engin Er

14- Yusuf Güney

15- İnanç Bilgi Çakın

16- Mehmet Yılmaz

17- Muhammed Cihangir Kalkancı

18- Altan Özakın

Çanakkale

1- İbrahim Kürşat Tuna

2- Hatice Korkmaz

3- Mustafa Doğan

4- Mehmet Vehbi Tayyar

Çankırı

1- Kadir Şekerci

2- Hüseyin Yakar

Çorum

1- Vahit Doğan

2- Aybüke Topçubaşı Ekici

3- Ercan Daşdan

4- Ahmet Anak

Denizli

1- Emin Haluk Ayhan

2- Cafer Birtürk

3- Mehmet Uz

4- Mustafa Çırak

5- Halil Öztürk

6- Yurdahan Özhan

7- Efe Şahin

Diyarbakır

1- Mehmet Teyar Karakoç

2- Ayşe Önen

3- Fevzi Yiğitkan

4- Ahmet Kaya

5- Recep Donat

6- Ömer Bozkaya

7- Şeyhmus Bilici

8- Mehmet İçli

9- Celalettin Yaylak

10- Kadir Yorulmaz

11- Saim Kayaalp

Edirne

1- Gürsel Şimşek

2- Hüseyin Ülker

3- Nehir Çakır

Elazığ

1- Yavuz Temizer

2- Mesut Aksan

3- Mehmet Karaca

4- Bedri Bora Ertem

Erzincan

1- Hüseyin Seçer

2- Ahmet Kaya

Erzurum

1- Kamil Aydın

2- Ertürk Çimen

3- Zekai Kaya

4- Cezmi Polat

5- Gökhan Arslan

6- Seyfullah Hızarcı

Eskişehir

1- Ruhsar Demirel

2- Metin Nurullah Sazak

3- Şenel Altun

4- Ahmet Muhammed Hızlan

5- Kezban Akkaya

6- Timur Faruk Yatmaz

Gaziantep

1- Ümit Özdağ

2- Ertuğrul Tolga Orhan

3- Fevzi Koçoğlu

4- Mehmet Ejder Demir

5- Seyit Çapan

6- Mezine Sırakaya

7- Oğuzhan Şahin

8- Serdar Önel

9- Menderes Şahin

10- Halil Beyazay

11- Onur Önsel

12- Adem Kolsuz

Giresun

1- Orhan Erzurum

2- Yusuf Veziroğlu

3- Bora Kılıç

4- Yaşar İlbaş

Gümüşhane

1- Mustafa Canlı

2- Kamil Kılıç

Hakkari

1- Mıktat Kırmıt

2- Barış Cengizbay

3- Fatih Sökmen

Hatay

1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

2- İbrahim Gül

3- Mehmet Akif Terzi

4- Adnan Akdaş

5- Adnan Açıkel

6- Mustafa Özçelik

7- Ferhat Küçükler

8- İlknur Tuna

9- Kamil Akdoğan

10- Serhat Tabanca

Isparta

1- Nuri Okutan

2- Ahmet Ziya Nuhoğlu

3- İbrahim Yıldırım

4- Hakan Demirtaş

Mersin

1- Oktay Öztürk

2- Baki Şimşek

3- Ali Öz

4- Ali Yücelen

5- Duran Kara

6- Mehmet Ali Gökmen

7- Ali Rıza Bozkurt

8- Hüseyin Ateş

9- Özgür Özcan

10- Mustafa Kunt

11- Hayal Funda Önder

Kars

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Kastamonu

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Kayseri

1- Yusuf Halaçoğlu

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz

4- Kamil Karamete

5- Mehmet Özmen

6- Mehmet Göçmen

7- Ercan Avcı

8- Salih Güdelek

9- Ezgi Tipi

Kırklareli

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Kırşehir

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Kocaeli

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman

6- Musa Coşkun

7- Dijle Akın

8- Osman Beniz

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar

11- İsmail Okumuş

Konya

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan

8- Pınar Günseven Gülsoy

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin

11 - Şükrü Portakal

12 - Ahmet Yücel

13 - Altan Altıok

14 - Abdullah Yıldırım

Kütahya

1- Alim Işık

2- Agah Lütfü Bilen

3- Osman Ertürk

4- Buket Güngör

Malatya

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- Mehmet Ali Özpolat

Manisa

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Kahramanmaraş

1- Fahrettin Oğuz Tor

2- Sefer Aycan

3- Zekeriya Öztürk

4- Şule Arıkan

5- Mustafa Bastırmacı

6- Neslihan Koca Nergiz

7- Mustafa Bölükbaşı

8- Ayşe Aras

Mardin

1- Behlül Murat Maral

2- Fehmi Yılmaz

3- Muhammed Yüzer

4- Cengiz Çetinöz

5- Faysal Bedir

6- Mehmet Salih Karaaslan

Muğla

1- Mehmet Erdoğan

2- Asım Başaran

3- Hacı Çelik

4- Nuri Öztürk

5- Nazmi Eyibilir

6- Uğur Salih Eroğlu

Muş

1- Tarkan Dede

2- Adnan Subaşı

3- Önder Özdemir

Nevşehir

1- Mehmet Varol

2- Sait Yüksel

3- Hüseyin Ödemiş

Niğde

1- Vedat Bayram

2- Ahmet Özbek

3- Gökhan Budak

Ordu

1- Onur Şahin

2- Ahmet Fidan

3- Taner Arslan

4- Davut Şahin

5- Ömer Baş

Rize

1- Osman Cem Kazmaz

2- Güldane Pınar

3- Süheyla Selimoğlu

Sakarya

1- Zihni Açba

2- Ali Rıza Acartürk

3- İsmail Kamil Doğancı

4- Ahmet Pehlivan

5- Melikşah Budak

6- Metin Güneş

7- Türker Ergül

Samsun

1- Erhan Usta

2- Hüseyin Edis

3- Yücel Şahin

4- İbrahim Yılmaz

5- Ayhan Cengiz

6- Suat Ortahisar

7- Dilek Kiraz Deniz

8- Yakup Akın

9- Mine Kaya

Siirt

1- Abdullah Bayram

2- Erhan Özgen

3- Hakan Yakışan

Sinop

1- Adem Çilek

2- Leyla Bilgili

Sivas

1- Celal Dağgez

2- Oğuz Özdemir

3- Ahmet Üstündağ

4- Uğur Kurugöllü

5- Ozan Ercan

Tekirdağ

1- Bülent Belen

2- Hakan Özgül

3- Muhammer Varol

4- İsmet Fıçıcı

5- Ergün Vardar

6- Tunus Tuğu

Tokat

1- Abdurrahman Başkan

2- Murat Polat

3- Mustafa Afşin Ünverdi

4- Ayhan Özçelik

5- Ömer Semih Saraçoğlu

Trabzon

1- Koray Aydın

2- Yavuz Aydın

3- Hüseyin Örs

4- Hasan Suiçmez

5- İlyas Eroğlu

6- Gülen Demir

Tunceli

1- Hıdır Budak

2- Emre Denizbilgini

Şanlıurfa

1- İbrahim Özyavuz

2- Mahmut İren

3- Mehmet Emin Dindaroğlu

4- Muhammet Emin Mısır

5- İbrahim Mel

6- Yalçın Yalçınkaya

7- Meryem Bağmancı

8- Fadıl Çoban

9- Can Halil Çizmecioğlu

10- Mehmet Can Yılmaz

11- Güngör Ödemiş Çarkıcı

12- Aydın Akalın

Uşak

1- Durmuş Yılmaz

2- Gökhan Özoğul

3- Oğuz Çakmak

Van

1 - Gültekin Çavuşoğlu

2 - Yavuz Selim Camuşcu

3 - Hurşit Canlı

4 - Leyla Göçgen

5 - Narin Arıöz

6 - Şuayip Ata

7 - Gültekin Gül

8 - Tevfik Saçmacı

Yozgat

1 - Sadir Durmaz

2 - Mehmet Ali Çakır

3 - Yunus Yılmaz

4 - Orhan Yüksel

Zonguldak

1- Zeki Çakan

2 - Yavuz Erkmen

3 - Ahmet Emre Bayramoğlu

4 - İlyas Altun

5 - Burhan Temel Çınar

Aksaray

1- Turan Yaldır

2 - Nilgün Tosun

3 - Ayşe Deniz Ay

Bayburt

1- Karabey Kadri Karaoğlu

2- Hidayet Yılmaztürk

Karaman

1- Ali Gürel

2- Mehmet Ural

Kırıkkale

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Batman

1- Cemil Güzel

2- İrfan Gündüz

3- Turan Aytek Önalp

4- Ömer Kervan

Şırnak

1 - Hakim Zeyrek

2- Yasin Benek

3- Şahin Sazak

4- Bülent Bora Baltacı

Bartın

1- Aynur Yıldırım

2- Tuncay Maden

Ardahan

1- Osman Nuri Yıldız

2- Gökhan Ağdemir

Iğdır

1- Yakup Kumtepe

2- Muharrem Çeçen

Yalova

1- Hatice Beştaş

2- Ali Oğuz Berberoğlu

Karabük

1- Adem Kar

2- Osman Aydın

Kilis

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Osmaniye

1- Devlet Bahçeli

2- Ruhi Ersoy

3- Adnan Sarıdoğan

4- Ahmet Canlı

Düzce

1- Osman Çakmak

2- Bahri Temeltaş

3- Celal Kasapoğlu

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom