sağlık bakanlığı personel | personel sağlık | pbs sağlık | haberterapi

Recep Akdağ'a 'efsane bakan' karşılaması

AK Parti tarafından yeniden Erzurum'dan birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, diğer milletvekili adayları ile birlikte geldiği Erzurum'da 'Efsane Bakan' pankartları ile karşılandı

Recep Akdağ'a 'efsane bakan' karşılaması Siyaset

ERZURUM-AK Parti tarafından yeniden Erzurum'dan birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, diğer milletvekili adayları ile birlikte geldiği Erzurum'da 'Efsane Bakan' pankartları ile karşılandı.

18 Kasım 2002 - 24 Ocak 2013 tarşhleri arasında Sağlık Bakanı olarak görev yapan Recep Akdağ, 3 dönem kuralı' nedeniyle 7 Haziran seçimlerinde aday gösterilmedi. 1 Kasım erken genel seçimlerinde partisi tarafından yeniden Erzurum'dan birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ ve diğer 5 milletvekili adayı bugün saat 10.00'da uçakla Erzurum'a geldi. Akdağ ve yanındakiler, havalimanında partililer tarafından coşkuyla karşılandı. En büyük ilgiyi ise Recep Akdağ gördü. 'Efsane Bakan' pankartları ile karşılanan Akdağ, karşılamaya gelenlerle tek tek tokalaştı.

Havaalanı VIP salonu çıkışında  konuşan Akdağ şunları söyledi:

"Bugün havalimanında benimle birlikte diğer adaylarımız Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz ve Ahmet Yaptırmış'ı büyük bir coşkuyla karşıladınız, hepinize şükran borçluyuz. Sizin bu güzelliğiniz, vefa duygunuz, sizin hizmet erlerine, AK Parti'nin çatısı altında hizmet eden insanlara göstermiş olduğunuz alaka bizim için her türlü kıymetin üstündedir. İçinde bulunduğumuz günler önemli günler. 7 Haziran'da hep beraber sandığa gittik. Memleketimizin yönetimi için oy verdik. 7 Haziran'da AK Partimiz yüzde 41'le en büyük oyu almış olmasına rağmen tek başına iktidar olamadı. Gördük ki bütün çabalarımıza rağmen muhalefet partileri birlikte olmaya uyum içinde Türkiyeyi yönetmeye yanaşmadılar. Bunun anlamı şudur; yeniden millet sözü söyleyecek, yeniden millet hesabı kesecek. Biz inanıyoruz ve güveniyoruz ki siz Erzurumlu kardeşlerim ve Türkiye'de 78 milyon insanımız 1 Kasım'da inşallah huzura, istikrar ve hizmete devam diyecek. Hep birlikte AK Parti diyeceğiz. Bu bahsettiğim 1 Kasım zaferi hepimizin ortak zaferi olacak. Böyle de olmak zorunda. Hepimiz birlikte çalışacağız. 1 Kasım akşamı yeni Türkiye'ye birlikte kavuşacağız." dedi.

Milletvekili adayları, bindikleri otobüsle uzun bir araç konvoyu eşliğinde şehir merkezine doğru yola çıktı. Havalimanı çıkışında konvoyun önü atlı ciritciler tarafından kesildi.Recep Akdağ ve diğer milletvekili adayları otobüsten inerek ciritcilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

Etiketler: Sağlık Bakanı, Recep Akdağ, Erzurum, Ak Parti, efsane bakan

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom