sağlık bakanlığı personel | personel sağlık | pbs sağlık | haberterapi

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Akkoca atandı

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Osman Arıkan Nacar' ın görevinden istifası üzerine, ASHGM'ne, daire başkanı olarak görev yapan, Muzaffer Akkoca atandı.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Akkoca atandı Siyaset

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Osman Arıkan Nacar' ın görevinden istifası üzerine, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürülüğüne aynı genel müdürlükte daire başkanı olarak görev yapan, Muzaffer Akkoca atandı.

Uzm. Dr. Muzaffer AKKOCA / Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü kimdir.

04.04.1980’de Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1997 yılında başladığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2003 yılında tıp doktoru olarak mezun oldu. 2003 yılında Çankırı Atkaracalar Devlet Hastanesinde hekimlik mesleğini icra etti. 2004–2009 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi İhtisasını yapan AKKOCA, Tabip Asteğmen olarak 2009–2010 yılları arasında Konya Askeri Hastanesinde görev aldı.

2011-2012 yılları arasında Dr. Nafiz Körfez Sincan Devlet Hastanesi ve Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastaneleri’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan AKKOCA, 2013 yılında Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğine, Genel Cerrahi Başasistanı olarak atandı.

2013- Eylül 2015 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanlığı görevini yürüttü.

Eylül 2015 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan AKKOCA, evli ve 1 çocuk babasıdır.

(Genel Müdürümüz Uzm. Dr. Muzaffer AKKOCA, aynı zamanda Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı görevini de yürütmektedir.)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom