sağlık bakanlığı personel | personel sağlık | pbs sağlık | haberterapi

Sağlık-Sen Genel Sekreteri de FETÖ'cü çıktı

Sağlık-Sen'e Paralel Operasyon yazımız etkisini gösterecek ki Sağlık Sen Genel Sekreteri görevden alındı.

Sağlık-Sen Genel Sekreteri de FETÖ'cü çıktı Sağlık

Sağlık-Sen Sendikamıza FETÖ  terör örgütünün istilasını anlattığımı üçüncü yazıyı kaleme aldığım ana kadar diğer iki yazmış olduğum yazılarda sendika yöneticilerine yönetmiş olduğum soruların hiç birisine cevap alamadım küfür ve hakaretlerden başka. Lakin yöneltmiş olduğum suallerin cevaplarına alıncaya kadar sorulara devam edeceğim. 

Sendika imamı kim, diye yönelttiğim soruya genel merkez sessizliğini bozmadı.  Tamda bu arada FETÖ’nün Bursa ilindeki paralel örgütün listeleri yayınlandı. Burç Çalışanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin yönetim listesinde sendikamızın genel sekreteri Fatih Seyran’ın adını gördük. Ülke genelince 23 şubemizde paralel ihanet çete üyelerinin varlığından bahsedilirken bu işin genel merkez ayağının olmama ihtimali binde sıfır bir ihtimal olduğu açıkça görülmekteydi. fakat genel merkezde paralel ihanet çetesi mensubu üyesi sadece Fatih Seyran mıdır, başkaları da var mı bunu bize zaman gösterecek. anlaşılan bu kripto elemanlar deşifre olana kadar ortaya çıkmayacaklar. 

Fatih Seyran’ın sendikamıza dahil olma süreci ne zamana rastlamaktadır. Sendikamızda bu baş döndürücü yükselişinin arkasında kimlerin olduğu soruları da izaha muhtaç bir konudur. Aynen şubelerdeki paralel ihanet çete mensuplarının sendikamızı dört bir koldan sardığı konusu gibi bu konularda dahli olan, pasif destek olan, çocuklarını bu ihanet çetesinin okullarında okutan yöneticilerinde sendikamızdan ayıklanması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan temizlik harekatı eksik olur. Bu arada sendika, Genel Sekreter Fatih Seyran’ı görevden aldı. Biz günaydın diyoruz. Niçin acilen sendikanın başına kayyum atanmalı dediğimizi şimdi daha iyi anlamışsınızdır.

  

Sendikamızın tüzel kişiliğini konu alan tanıtım filmlerinde  “Sendikamız rahmetli Akif İnan ve bir avuç arkadaşının yönlendirilmesiyle kurulmuş olan sendikadır “ trajedisine artık bir son verin, ayıp oluyor. Bu sendikanın kuruluşunda, mevcut yöneticilerden kimse yoktu. Belki o dönemlerde başka sendikaların üyeleri yahut yöneticileriydiler. O halde sendika nasıl ve ne şekilde kurulmuştur sorusu akıllara geliyor. Söyleyeyim, Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın yönlendirmesiyle SAĞLIK-DER genel merkez yöneticileri arasında kurulmuş bir sendikadır. Memur-Sen’e bağlı sendikalar kuruluşunu tamamladıktan sonra üst konfederasyon çatısı kurulması icap etti işte o zaman Eğitim-Bir-Sen sendikamızın kurucu başkanı rahmetli büyüğümüz, birlikte çalışma fırsatı bulduğum Akif İNAN abimizin ve diğer bağlı sendika kurucularının  öncülüğünde MEMUR-SEN tüzel kişiliği oluşmuş, akabinde her birisi bağımsız kurulan sendikalar kongrelerini yaparak MEMUR-SEN’e katılma kararlarını almışlar, bu şekilde faaliyetlerini devam ettirmişlerdir. 

Daha yöneticiliğini yapmış oldukları sendikaların kurucularından habersiz olan sendika yöneticileri, sendikanızı kuran abilerinizin  isimlerini şayet bilmiyor idiyseniz, sendika tüzüğüne bakmayı akıl etseydiniz, kurucular kurulunun ad soyad ve adres bilgilerine kadar hepsini görürdünüz. Geçmişte sendikanıza emek vermiş, kurucular kurulunda yer almış insanları görmezden gelerek bir yere varamazsınız. 28 Şubat sürecinin inanan insanların üzerinden silindir gibi geçtiği bir ortamda her türlü risklere göğüs gererek kendilerinin ve çocuklarının istikbalini hiçe sayarak bu yola baş koymuş insanların isimlerini yapmış olduğunuz tanıtım filmlerinde görmezden gelmenize onları rencide etmeye ne hakkınız var? 

Sendika gemisinin dümeninde oturduğu halde, sendikalarının geçmişinden bi haber olan yöneticiler, lütfen zahmet buyurun üçüncüsünü kaleme aldığım ve onlarca yönetiminiz tevdi ettiğim sorulara cevap verme zahmetinde bulunun süreci öteleyerek, olayları zamana bırakarak, bu sorunların üstesinden gelemezsiniz. Sayın Savcı Sayan beyin CHP yönetimine yönelttiği ve Türk siyaset literatürüne  kazandırdığı “HAVAİ DUBAİ ABONELERİ KOÇLAR ÖKÜZLER TOSUNLAR” diye tabir ettiği sorular gibi bende sendika yöneticilerinden yönetmiş olduğum sorularımın cevabını alana kadar mücadeleme devam edeceğim. Şahsımı itibarsız hale getirmeye çalışan haysiyet cellatlarına, tetikçilere, küfürbazlara ve sanal kişiliksizlere rağmen haklı olduğuna inandığım davada tek başıma olsa da  yürümeye devam edeceğim. Yürütmüş olduğum bu mücadelede sendikamızın sağ duyu sahibi üyelerine, temsilcilerine, şube yöneticilerine, delegelerine bana destek vermelerini istiyor, saygı ile selamlıyorum.. 

Selam ve dua ile… 

NOT: Bu haberlerle hiçbir kurum, kuruluş ve şahısları karalama amacı güdülmemiştir. Şu ana kadar Sağlık-Sen Genel Merkezi'nden konu ile ilgili yalanlama gelmemiştir. Şayet yalanlama olursa onu da yayınlayacağız. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ADMİN @Yorumların kaldırılması hk.

16 d 30.0 :

Yorum yapan arkadaşlar haber içeriğinin doğruluğuna değil de haberi yapan Yaşar Başaran Bey'in özeline saldırmaları nedeniyle yorumlar kaldırılmıştır. Yorum Yapan farklı isimlerde olsa bu isimler sahte isimler olup tek bilgisayardan gönderildiği tarafımızdan tespit edilmiştir. Hukuki süreçte bu IP No'lar savcılıkla paylaşılacaktır.

yusuf @uydurma haber

17 Ağustos 2016 16:16

haber sitesisiniz en azından sağlık sen genel merkezinden teyit edin.gerçegi yansıtmayan bir haberdir.saga sola iftira atıp duran adam...

saliha @tekzib yayınlanmadı

16 d 17/0 18:00

Sağlık-Sen Genel Başkanının bu haberden haberi yok herhalde. memur sen uyuyor mu? niye bir açıklama yapmıyorlar. Yoksa hepsi sıralarını mı bekliyor? Memur-Sen basının önüne çıkıp açıklama yapmalı bunun sorumlusu kimse hesabını vermeli.

ahmet tarık @fetö her yerde

16 d 16.0 :

genel merkez genel sekreteri bile fetöcüyse vay başımıza gelenler. Ohalde hemen kayyum atanmalı. Konya da bile sağlık sen in içinde fetöcüler var. ahbap çavuş ilişkisi içinde sağlıkta istediklerini yapıyorlar.

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom