Kaymakam Haberleri

Kaymakam Haberleri

Son dakika... 41 İlin valisi değişti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre 41 ilin valisi değişti.

Kağıthane'de Millet Kıraathanesi ve Çocuk Kütüphanesi hizmete açıldı

Kağıthane Belediyesi, Kıraathanesi ve Çocuk Kütüphanesi'ni hizmete açtı. Binlerce kitabın yer aldığı kütüphane her yaştan vatandaşın ücretsiz şekilde hizmet alabileceği bir yer olarak hizmete girdi. Kütüphanede kitapların yanı sıra ücretsiz internet imkanı da sağlanıyor. Kağıthane Emniyet Evler Mahallesi'nde hizmete giren Kütüphane ve Millet Kıraathanesi'nin açılışına Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Kağıthane Kaymakamı Hasan Göç, davetliler, vatandaşlar ve çocukları yoğun ilgi gösterdi.

Açlık edebiyatı yapan İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızından içkili ve eşcinsel dansözlü noel partisi!

Geçtiğimiz günlerde TBMM'de bulunan şehit kaymakam Muhammed Fatih Satfitürk'ün babasına "Bu sarıklı cübbeli" şeklinde ayrımcı ifadelerle bahsederek mecliste olmaması gerektiğinden söz eden İYİ Partili Lütfü Türkkan'ın kızı Dilara Tükkan'ın evinde düzenlenen içkili noel partisi sosyal medyayı adeta salladı. Sert eleştiriler alan partide lüks, israf, şatafatın yanı sıra içki ve kadın kılığındaki eşcinsel erkeklerin dans ettirilmesi de tepkilere neden oldu.

Şehit babası SAFİTÜRK: ''Kanayan yarama sanki tuz biber ekmiştir''

Şehit Babası Safitürk’ten Lütfü Türkkan’ın skandal paylaşımına yanıt geldi.

Binlerce öğrenci yeni akademik yılı karşıladı

Üniversitenin 6'ncı akademik yılı açılış töreni Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Törene İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül, İlçe Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt, üniversitenin rektörü Prof. Dr. Sudi Apak, üniversitenin akademik personelleri ile çok sayıda öğrenci katıldı. Tören, üniversitenin Öğrenci Konseyi Başkan Vekili Yasin Günbeyi' nin açılış konuşmasıyla başladı.

Valiler ve kaymakamlar kararnamesi ile atananlar tam liste

kaymakamlar kararnamesi çıktımı diye beklenen haber geldi. 616 mülki idare amirinin görev yeri değişti

Samsun'un Salıpazarı ilçesinde sağlık skandalı!

Samsun’un Salıpazarı İlçesi'nde 2 çocuk annesi Fatma Kuzu'nın 4 hastane dolaştırıldıktan sonra ölümü üzerine doktorlara soruşturma başlatıldı.

Şemdinli'de düzenlenen bombalı saldırıda devlet hastanesi kullanılamaz hale geldi

PKK'lı teröristler dün gece Şemdinli'de Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü'nün de bulunduğu binalara bomba yüklü araçla saldırdı.

Yıldızeli kaymakamı hakkında suç duyurusu!

Eğitim-Bir-Sen, Sivas Yıldızeli Kaymakamı hakkında ilçe temsilcisi ve eğitimcelere hiçbir kimsenin ağzına almayacağı kada ağır küfürleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

Delilleri karartmak ve narkotik ilaçları suistimalden suçlanıyorlar

Aktif Sağlık-Sen'in açıklamasına göre, içinde Hastane Eski Başhekimi, Hastane Müdürü ve kaymakam eşi sağlık personelininde bulunduğu kişiler, 'Delilleri karartmak, narkotik ilaçları suistimal vb.'suçlaması ile yargılanacak.