Siyaset

Siyaset Haberleri

AK Parti gençlik kolları Başkanı öldürüldü

Dün gece yol kesen PKK’lılar, kaçırdıkları Ak Parti Beytüşşebap İlçe Gençlik Kolları Başkanı Naci Adıyaman’ı öldürdü, kardeşi Fikret Adıyaman aranıyor.

Rusya günde 3 saat ateşi kesecek

Rusya, Suriye'nin Halep kentindeki saldırılarını, insani yardım girişine izin vermek için her gün en az 3 saat olmak üzere durdurma kararı aldı.

Erdoğan: Lira ve ruble kullanırsak dolar daha da düşer

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya ziyareti sonrası iki ülke arasındaki ticaret konusunda önemli gelişmeler yaşandı

Bolu eski valisi tutuklandı

BOLU eski Valisi İbrahim Özçimen, Düzce'de 'Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması' (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında tutuklandı.

GATA Sağlık Bakanlığına bağlanıyor!

Askeri liseler kapatılacak. GATA Sağlık Bakanlığına bağlanacak.

65. Hükümet Binali Yıldırım Başbakanlığı'nda açıklandı

AK Parti'nin yeni Genel Başkanı ve yeni Başbakanı Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanına sunduğu Bakanlar Kurulu listesini açıkladı.

İşte yeni Bakanlar Kurulu

Başbakan Ahmet Davutoğlu yeni hükümet ile ilgili Çankaya Köşkü’nde açıklama yaptı.

Sağlık sorunu olanları oy kullanmaya ambulans götürecek

Sağlık Bakanı: Seçimlerde 'sağlık sorunum var, yatağa bağımlıyım' diyen tüm vatandaşlarımızı, 81 ilimizde, 112 ve evde sağlık hizmeti sunan araçlarımız sandığa götürecek.

Başbakan Davutoğlu AK Parti'nin seçim vaatlerini açıklıyor!

Başbakan Davutoğlu, Ak Parti'nin seçim beyannamesini açıklıyor.

Sağlık Memurları 64. Hükümetten ne bekliyor.

Sağlık Memurları Derneği 64. Hükümetten taleplerini, siyasi partilere gönderdi. Seçim beyannamelerinde kendilerinin bu taleplerinin dikkate alınmasını istediler.

Vatandaş, doktora güvenmiyor!

Vatandaşın doktora güvenmemesinin acı ve ağır sonuçlar doğurduğunu aktaran Atıcı, “Hastaya ‘kesede taş var’ diyorsun, elinde ultrason sonucu 3 doktora daha sormadan ameliyat olmuyor. ‘Sana stent koymamız lazım’ denilen hasta elinde CD ile doktor doktor geziyor. ‘Ben anjiyo olayım mı’ diyor. Çünkü doktora güveni sarstı 12 yılda bu hükümet” dedi.

Terör hastanesi olarak kullanılan evler var!

Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa başta olmak üzere bazı il ve birçok ilçede yaralı kaçan veya kaçırılan teröristler için tedavi evleri kurulduğu istihbaratı güvenlik birimlerine ulaştı.

Recep Akdağ'a 'efsane bakan' karşılaması

AK Parti tarafından yeniden Erzurum'dan birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Sağlık Eski Bakanı Recep Akdağ, diğer milletvekili adayları ile birlikte geldiği Erzurum'da 'Efsane Bakan' pankartları ile karşılandı

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Akkoca atandı

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Osman Arıkan Nacar' ın görevinden istifası üzerine, ASHGM'ne, daire başkanı olarak görev yapan, Muzaffer Akkoca atandı.

Sağlık personelinin gözü Erzurumda!

Vatandaşın ve personelin gözü 1 Kasım seçimleri sonrasında Sağlık Bakanı olarak Prof. Dr Recep Akdağ’ı görmek istiyor.

Ak Parti Milletvekili Aday Listesi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Bursa'dan 1. sıra milletvekili adayı, Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ Erzurum'dan 1. sıra milletvekili adayı gösterildi.

MHP Milletvekili Aday Listesi

Meral Akşener ve Tuğrul Türkeş'siz yeni liste.

Recep Akdağ Ak Parti MKYK'da!

31 yeni isem AK Parti MKYK listesine girdi.

Toplam 115 haber.